Yeni bir yorum gir

 
 
 
 
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır.
Işık
Sevgili Emel DENİZCİ ile 6-7 aydır tanışıyoruz. Ailem ile aramda iletişim problemleri yaşadığımız için başvurduk. İlk günü hatırlıyorum da, bana bir doktor değilde abla-kardeş edasıyla yaklaşmıştı. Şimdiye kadar bir çok psikoloğa gitmiş olsam da en sevdiğim Emel Abla oldu. Sevimliliği ve güzelliği yanı sıra doktorluk kariyeri ve mesleki başarısı genç yaşına göre oldukça fazlaydı. Kalıcı ve çözüme odaklı fikirleriyle, aile arası iletişimimi düzelttiğini düşünüyorum . Ve kendisini yıllar sonra 'Dünyanın En İyi Kadın Psikoloğu' Ödülünü aldığını görüyorum.
emre g.
Emel hanımla tanışmamızın üzerinden fazla bir zaman geçmedi....ben daha öncede terapi almıştım...ama işin açıkçası Emel hanımla tanıştıktan sonra ve ilerleyen safhalarda daha önce aldığım terapilerin yetersizliğini daha iyi anladım.Emel hanımla ilk randevum sonrasında beynimde bir şeyler çakmaya başladı işin açıkçası beni rahtlatan huzur veren samimi sıcak pozitif bir havası vardı ve ben dedim ki işte beni aydınlığa taşıyacak uzman .....Emel hanım terapi seanslarımızda beni pasif bir şekilde bırakmıyor devamlı ödevler veriyor bunları ertesi seanslarımızda tartışıyor inceliyoruz ....yani beni işin içine ortak ediyor ve bu beni daha bir rahatlatıyor gevşememi sağlıyor .....dediğim gibi daha tanışmamız üzerinden fazla bir zaman geçmemesine rağmen bu özellikleriyle bana birçok faydası olan Emel hanımın bana daha da faydalı olacağını düşünüyorum ve tüm arkadaşlarıma eşime dostuma öneriyorum....Allahıma da şükürler ediyorum iyiki Emel hanımla tanışmışım....burdan tekrar kendisine teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum...........
S.gök
Ben dini takıntılarım yüzünden psikolojik yardım Almak istedim. Ve Emel ((Denizci)) hanımla tanıştım. Hastaneye giderken iyileşmeyi çok isteyen ama hiç umudu olmayan biri olarak gittim. Emel Hanım terapiye başladıktan sonra Sadece takıntılarıma bakış açım değil, herkese, Herşeye bakış açım değişti. Duygu,düşünce nedir bunları kavradım. Emel Hanım sadece benim takıntımla değil Çocuğumla,eşinle,ailemle olan ilişkime de yardımcı oldu. Kitap okumayı hiç sevmeyen biri olarak önerdiği Kitaplarla okuma alışkanlığı kazandım... Ben kendimi rahat ifade edemediğim zamanlarda bile beni çok iyi Anladı. Sessizliğimde ki çığlıkları bi tek Emel Hanım duyabildi.. Ve çok şükür kendimi iyi hissediyorum. Bana kattığı herşey için çok teşekkür ederim... Psikolojik destek Almak isteyenler için ben Kesinlikle Emel Denizci yi tavsiye ederim...
A. Ö.
Yaklaşık 2 senedir psikolojik bir yardım almak istiyor ama bunun için bir adım atmıyordum, daha fazla dayanamadığım bir anda internette araştırma yaparken Aylin Hanım'ı buldum, gerek eğitimi gerek profesyonelleştiği alanlar bakımından benim için yararlı olabileceğini düşündüm ve böylece terapim başlamış oldu. Terapi süresince sorduğu sorular ve önerdiği kitaplarla hem kendimi daha iyi tanıdım hem gereksiz yere üstlendiğim yükleri gördüm. Aylin Hanım bana hayatım boyunca alışkanlık edinebileceğim bir düşünce sistemi kazandırdı. Öfke kontrolü, her şeyi çok düşünme ve gereksiz telaş gibi alanlarda çalışmalar yaptık. Her zaman güleryüzü, anlayışı ve profesyonelliğiyle bana kendimi güvende hissettirdi, terapimizin hızlı ilerleyişinde Aylin Hanım'ın bu olumlu etkileri yadsınamaz. Yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen, anlatmaya, çözüm bulmaya ihtiyacı olan herkese kesinlikle Aylin Gündoğdu'yu öneriyorum.
O. O.
Hayatımda birçok üzücü olayın üst üste geldiği bir dönemde kendimi ağlama krizi sebebiyle zor nefes alır bir durumda bulduğumda profesyonel bir yardım almam gerektiğine kesin olarak karar verdim. Önceden de defalarca düşünmüş ancak başka bir insana kendimi anlatacak kadar güven duymadığım için herhangi bir psikologa danışmamıştım. Bu tarz güvensizlikler yaşarken yardım aldığım ilk psikologun Aylin Hanım olması benim için büyük bir avantaj oldu. Buradaki yorumlar ve bir arkadaşımdan aldığım tavsiye ile kendisiyle iletişime geçtim. Yaklaşımı ve sağladığı güven kendimi iyi ifade edebilmemi sağladı. Terapi yöntemi kalıcı çözümler oluşturmayı hedefleyen, düşünme sisteminizdeki hataları fark etmenizi sağlayan ve uzun vadede kazanımlarınızı diğer problemlerinizde de kullanmanızı sağlayan bir sistem. Yaklaşık 2 ay gibi bir süre beraber sorunlarım üzerinde çalıştık. Ancak bundan sonra da aklımda bir problem olduğunda kendisiyle görüşmek istiyorum.
G.Z.
Ard arda yaşadığım talihsizliklerden dolayı uzun yıllar depresyondaydım. Depresif ruh halimden kurtulabilmek için bir çok yol denedim. Bütün denemelerim geçici çözümler yarattı ve 4-5 ayda bir kez çok ağır bunalıma giriyordum, küçük sorunlarım gözümde çok büyüyordu. Son olarak panik atak geçirdiğimde artık profesyonel yardım almam gerektiğine karar verdim. Bir yakınımın tavsiyesiyle Aylin hanımla tanıştım. Aylin hanım çok samimi ve güven verici bir insan. Bu sayede her terapi seansı sonunda kendimi daha güvende hissetmemi sağladı. Yaklaşık 2 aylık bir süre içerisinde Aylin Hanım'ın yardımı sayesinde içinden çıkamadığım, çözemediğim, omuzlarımda yük yaratan bütün sorunlardan kurtuldum. Uzun süredir zihnim tertemiz. Şimdi hayatım ve kariyerimle ilgili kararlarımı çok daha rahat alabiliyor ve hedeflerime odaklanabiliyorum. Bu nedenle benimle aynı problemleri yaşayan herkese Aylin hanımı tavsiye ediyorum. Aylin hanım'a bundan sonra sorunlarımı tek başıma çözebilmem konusunda bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.
Asude
Aylin hanım ile yaklaşık 3-4 ay önce buradaki tavsiye eden kişilerin ve araştırmalarımın sonucu ile gittim.Kendimde takıntı ile beraber endişe hastalığım vardı herşeyden,herkesten endişe duyar olmuştum.Seanslarımızda aslında konunun derinine indiğimizde aslında o şeyin endişe olmadığını anlamaya başladım yavaş yavaş.Takıntılı düşüncelerimde ise Aylin hanımın verdiği örnekler sonucunda aslında takıntılı düşüncelerimin zaman zaman geçtiğini gördüm.Kendisinin halen hastasıyım,bu zamana kadar geçen dilimde gerek verdiği ödevlerle gerek okumam için verdiği kitaptan gerek ise o konuya olan yaklaşımından dolayı hastalığımda ilerleme kaydettiğimi gördüm.Aylin hanıma samimiyetinden,güvenirliğinden,yakınlığından,yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.
Suzan
Aylin Hanım'ı bir ortak arkadaşımın aracılığıyla tanıdım. Sıcakkanlı oluşu arkadaşlığımızın başlamasındaki en büyük etkendir. Arkadaşlığımız ilerledikçe sıcakkanlı olmasının dışında güvenilir, yardımsever, ince ruhlu ve empati kurabilen bir dost olarak hayatımda yer alıyor. Beni incitmeden gerçek düşüncelerini söylemesi, hayatımda doğru bir yol almamda bana ışık tutmuştur. Eşimle boşanma sürecimde sağlıklı kararlar almamda kendisinin etkisi çoktur. Bu dönemi psikolojime en az zarar verecek şekilde atlatmamı sağladığı için bir nevi psikoloğum da olmuştur. 9 yıldır devam eden dostluğumuzda, mesleği konusunda bitmek bilmeyen öğrenme isteği ve kendini geliştirme arzusu hala devam eden başarılı bir psikologtur. Sevgili arkadaşıma mesleki hayatında başarılar diler ve gönül rahatlığıyla danışacak olan kişilere öneririm.
a.keskin
Aylin hanımla yaklaşık 4 ay önce tanıştık. Ayrıldıktan sonra depresyon ve önceden devam eden panik bozukluğu şikayetlerim vardı. Kötü zamanlar geçiriyor, evden neredeyse hiç çıkmıyordum. Kusma, kilo kaybı, iştahsızlık vs. de baş gösterince Aylin hanıma başvurdum. Bu süreçte yaşamımın normale dönmesine ve kendimle tanışmama yardımcı oldu. Süreci kitaplarla destekledik ve olaylara bakış açım genişledi. İnsanlarla olan diyaloglarımın farklılaştığını hem kendim fark ediyorum, hem de çevremdekiler. Aylin hanımın olaylara farklı yaklaşımı ve değişik, güzel benzetmelerle uyanışlar sağlaması oldukça iyi hissettiriyor. Şuan hala seanslarımız devam ediyor ve başta çok umudum olmamasına rağmen kısa zaman önceki durumuma baktığımda büyük değişiklikler görüyorum. Ailemin de desteği ile ilk defa bir uzmandan yardım alma kararı almıştım ve şuan herkesin mutlaka bu deneyimi yaşaması gerektiğini düşünüyorum.
E.T.
Psikolog Aylin Hanım’a bu sitedeki taramalarım sonucu ulaştım ve terapiye başladım. Eski eşimle boşanma dönemindeydim ve çok ciddi kararsızlıklar yaşıyordum. Bunalım, stres, uyuyamama ve bir takım diğer duygusal problemler nedeniyle tıkanmışken terapi süreci problemlerimle yüzleşmeme, duygusal iniş çıkışlarla nasıl mücadele edeceğimi öğrenmeme, boşanmanın sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulundu. Seanslarımız eskisi kadar sık olmasa da devam ediyor ve ben yeni yaşamımı kurabilme gücünü kazanmaktan ötürü kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bu yolculukta bana içten, ilgili ve profesyonel duruşuyla çok yardımcı olan ve ayrıca çok zekice kurduğu benzetmelerle sorunlarımı ve çözüm yollarımı çok kolay anlamamı sağlayan Psikolog Aylin Gündoğdu’yu hiç çekinmeden herkese tavsiye ederim.
Sibel Ö
Aylin hanımla bir obezite kliniğinde, kilo vermede psikolojik süreçler ve çözümü konularında danışmanlık yaptığı sırada tanıştım.Güler yüzü ve içtenliği sayesinde kendisine güven duymakta hiç zorlanmadım.Zaten sıkıntılı olan sürecim sırasında bana inanılmaz bir moral kaynağı ve yol gösterici oldu.Tedavim dışında beni rahatsız eden konularla da ilgilenerek stresimi azalttı.Kendisini inanılmaz dikkatli buluyorum.Sorunlar karşısında çözüm odaklı bir kalite ve hıza sahip olduğunu düşünüyorum.Mesleğini başarıyla sürdüren biri olmasının yanısıra kendisini tanımaktan ve dost olmaktan dolayı son derece memnunum.Her ihtiyacım olduğunda yanımda olacağını bildiğim birinin varlığı gerçekten çok önemli.Kendisine başarılarının devamını diliyor ve herkese tavsiye ediyorum...
B.E.
Uzun süren bir depresyon sürecinin sonucunda, kendi basima mücadele edemeyecegimi hissettigim bir noktada Aylin hn.a basvurdum. Kendisinin uygulamakta oldugu kognitif bilissel yontemin depresyon ile mücadeledeki etkinligini arastirmis ve ikna olmustum. Aylin hn. terapi suresince hayatimda sorunlu olarak gordugum alanlarin gercekci bir sekilde tespitini yapabilme, bu sorunlarin gorunen degil, gercek kaynagina inebilme konusunda hem yardimci oldu, hem de bu becerileri icsellestirebilmem adina yol gosterdi. Terapimiz hala suruyor ancak gosterdigi yontemleri uygulamam sayesinde depresyonumla mucadele konusunda önemli bir yol aldigimi görüyorum.
ZARARSIZ
Merhaba, Eskiden panik atak hastasıydım. Gerek kendi hareketlerim gerekse yakın çevremdeki kişilerin hareketlerinden ötürü duyduğum kaygı,endişe,şüphe ve korkularım sebebiyle hayatım çekilmez hale gelmeye başlamıştı. Mutsuzdum. Başıma her an bir şey gelecek korkusu başlamıştı. Bir arkadaşımın vasıtasıyla Aylin hanımın hastası oldum. Ve sayesinde Panik atak hastalığım bitti, artık kendime daha çok güveniyorum, etrafımdaki insanlar çok değiştiğimi ve pozitif enerji yaydığımı söylüyorlar. Aylin hanımın bana öğrettiği "gerçekler ve düşünceler aynı değildir. Yaşayalım görelim" felsefesiyle artık bir şey yaşamadan hiç bir şey düşünmüyorum. Yaşıyorum ve ne olacağını görüyorum. Eğer bir desteğe ihtiyacınız var ise AYLİN hn'ın özenli ilgisi alakası takibi size kendinizi güvende hissettirdiğinden dolayı, herkese tavsiye ediyorum. Geçmiş olsun.
G.A
Aylin hanım, uzun yıllar yurtdısında yasadıktan sonra hem farkli hem de yasamasi kolay olmayan bir sehre yerlesmis olmaktan oturu duydugum tedirginligi yenmemde bana yalnız olmadıgımı hissettirerek destek oldu. İcten ve profesyonelce yaklasımı ile bana cok yardımcı oldu.istanbul’a geldigimde birkac profesyonelden yardim almaya calismistim fakat tam umudumu yitirme noktasındaydim ki bu sitede baska bir uzmanin bana onerisiyle Aylin hanıma gitmeye karar verdim. Bu kararimin ne kadar yerinde oldugunu kisa surede anladım.Hayata bakis acimi degistirdi,problemlerin cozumlerini kendimin bulmasini sagladi.Onceden cogu seye cok farklı ve olumsuz bir pencereden bakarken, artik herseyin bir cozumu olabilecegini anladim. Ve cozum BENDİM, bir sure sonra sorunları cozebilen,hatta arkadaslarima sorunlarında ayni yaklasımı gosterebilen,onlara yardimci olabilen yine bendim! Simdi kendimi cok daha iyi ve guclu hissetmeme ragmen,daha kendısınden ogrenecegim cok fazla sey oldugunu hissettigimden Aylin hanimi onceki kadar sık olmasa da halen ziyaret etmekteyim.Kendisine dostca yaklasimi ve yardımlari icin cok tesekkur ediyorum
S.T
Sevgili Aylin Gündoğdu ile 1 senedir tanışıyoruz.Danışman olarak kendisinden destek alıyorum. Yaşadığım sıkıntılı olaylar nedeniyle kendisine başvurdum. Daha ilk tanışmamızda bile yaklaşımı, olaylara bakış açısı, gerçekçi yorumları ile kendisine hayran bıraktı. Herşeyden önce çok iyi bir dinleyici.Yaptığı işi sevmesi ve mesleği ile ilgili araştırma halinde olması çok ilgimi çekti.ayrıca çocuklar üzerinde de çok olumlu etkileri olduğunu söylemem gerekiyor. En huysuz çocuğu bile sakinleştirme özelliği var.Terapilerimiz hala devam ediyor ve kendimi çok daha iyi hissediyorum.Aylin Gündoğdu çok teşekkür ederim, sayenizde çok huzurlu ve mutluyum.
M.T.
Hayatımın en çalkantılı döneminde bana yardımcı olan Sayın Aylin Gündoğdu'ya içten teşekkürlerimi sunuyorum. Uyguladığı yöntemler ve güven veren, samimi yaklaşımı ile sorunlarımın özüne inmemi mümkün kılan, işlevsiz ve yıpratıcı tüm düşünce ve duyguları esastan ayırmamı sağlayarak görüşümü netleştiren ve en önemlisi, kendi iç değerlerimi oluşturarak güçlü olmamı sağlayan Aylin Hanım sayesinde terapi günleri kendini iyi hissedip, diğer günler kendini çaresiz hisseden birisi değil, her görüşmede yol alan ve farkındalığını artıran birisi oldum. Hayatımı yeniden düzenlerken yapmakta olduğu değeri ölçülemez katkılarından dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
U.T.
Psikolog Aylin Hanım, uzun yıllardır tanıdığım ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden beri de mesleki yönelimini ve başarısını izlediğim biri. Aylin Hanım, zaman içinde hem özel hayatımda hem de profesyonel yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımı yönlendirirken güvenebileceğim dostlarımdan biri oldu. İnsan ilişkilerindeki içtenliği ve sıcaklığı ile kısa zamanda kolay iletişim kurabileceğiniz biri olması, aynı zamanda etik değerlere bağlılığı ile de sanırım ne kadar doğru bir meslek seçtiğini en güzel şekilde gösterdi. Farklı mesleklerde olmamıza rağmen Aylin Hanım’ın kendi mesleki alanındaki ilerleme ve gelişmeleri sürekli takip ediyor ve kendini geliştiriyor oluşu benim de kendi meslek hayatımda örnek aldığım en güzel yönlerinden biri oldu. Bana kattıklarının yanında gördüğüm kadarıyla kendi uzmanlık alanında yardımcı olduğu insanların hayatlarında da yepyeni ufuklar açıyor, bakış açılarını geliştiriyor.
C.B
Aylin Hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. İlk görüşmemizde hakkında düşündüğüm ilk şey ''bu kadar samimi ve bu kadar sıcak bir insanın yapabileceği en iyi iş bu olmalı'' olmuştu. Bulunduğu yere ve konuştuğu insanlara inanılmaz bir enerji yayıyor. İyimserliği, özgüveni ve neşesi bulaşıcı. Hem çok başarılı bir psikolog, hem de çok iyi bir arkadaş. Profesyonel bir yardım almak isterseniz kesinlikle size Aylin Hanımı tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum..
Psk.Gülru TUĞUTLU
Psikolog Aylin Gündoğdu ile ortak bir meslektaşımız sayesinde tanıştım. Oldukça sıcakkanlı, samimi duruşu çok kısa sürede iyi bir iletişim kurmamızı sağladı. Zaman içerisinde her zaman yanımda olacağından emin olduğum gerçek bir dostum haline geldi. Bu sayede onun mesleki yönünü de daha yakından anlama ve tanıma fırsatı buldum. Danışanlarına karşı etik sınırlarına oldukça özen gösterdiğini, insani değerlerini ön planda tutmanın yanı sıra aynı zamanda profesyonel bakış açısından ödün vermeden çok başarılı bir denge kurduğunu farkettim. Mesleğine olan bağlılığı, kendisini sürekli güncellemeye yönelik özverisi, araştıran, okuyan kişiliğinin kendini her geçen gün daha da donanımlı hale getirmesine imkan tanıdığını gözlemledim. Bugüne kadar mesleki tecrübesine ve bilgisine olan güvenim nedeniyle kendisine yönlendirdiğim onlarca danışan da oldukça olumlu geri bildirimler aldım. Özellikle bu meslekte etik değerlerin en başında gelen gizlilik ilkesinin ne kadar öncelikli olduğunun bilincinde olmanın; samimi, karşısındakinde güven uyandıran yardımsever ve konusuna hakim duruşunun da; dokuz yıllık meslek hayatındaki başarısının en önemli nedenleri arasında olduğuna inanmaktayım.
S.Ş.
PSİKOLOG AYLİN GÜNDOĞDU Hanım 'a yapmış olduğu özenli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.Çalışmalarında Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi teknikleri uygulamaktadır.Buda size gerçekçi çözümler bulmanıza yardımcı oluyor.Sıcak kanlı, güler yüzlü, tarafsız öngörüleri ile sorunlarınıza farklı bir bakış açısıyla cevaplayacaktır.Gerçek bir uzmanla başarıyı yakalamak, isterseniz tavsiye edebileceğim isim AYLİN GÜNDOĞDU Hanımdır. Başaralarnın devam etmesi dileğimle..
temel
aylin hanımla 2 seneyi bulan bir çalışma hayatım oldu ve gönül rahatlığıyla diyebilirimki işinin erbabı ve çok iyi bir sırdaş. onunla konuşurken bile terapi uygulanıyormuş gibi hissediyordum kendimi. arada benimde sıkıntılarım olmuyor değildi bende sizin yapacağınız gibi ilk ona başvururdum. bütün sırlarımı sıkıntılarımı onunla paylaşır hiçde tereddüt etmezdim. çünkü bilirdimki aylin hanım terapi de duyduklarını kesinlikle görüşme odasında bırakır ve ikili ilişkilerimize hiçbir şekilde yansıtmazdı. sanki kendi sırrıymış gibi korurdu. eğer profesyonel bir yardım almak istiyorsanız aylin hanımla görüşmenizi tavsiye ederim. teşekkür ederim...
Aslı
Aylin hanımla bir proje vasıtasıyla tanışma ve çalışma fırsatı buldum. Proje bir takım çalışmasıdır. Aylin hanım özverili, çalışkan ve sorumluluk sahibi bir ekip arkadaşı. Bu özellikler kolay bir araya gelmiyor. Grup çalışmalarında karşılaştığı sorunları çözme becerisi, olumlu ve kolaylaştırıcı yaklaşımı çalışma disiplininin en güzel örneğiydi. Özellikle verdiği eğitimlerde gruptan gelen geri bildirimleri kullanarak anlattığı konuyu zenginleştirmesi, grup dinamiğinin nabzını tutması açısından çok verimliydi. Gruptakilerin 14-18 yaş arası genç kadınlar olduğunu da belirtmek isterim. Bu yaş grubuyla bu kadar pozitif ilişki kurabilmek, onların güvenini bu kadar rahat kazanabilmek gerçekten önemli ve hassas bir konu. Yaptığı işe kendisini vererek, konsantrasyonunu ve motivasyonunu hiç bozmadan uzun saatler çalışabiliyor olması da hayranlık vericiydi. Birlikte çalışması çok keyifli, entelektüel yapısı sayesinde iş dışında da sohbet ederken çok şey öğrenebileceğiniz başarılı bir iş kadını. Birlikte çalışma fırsatı yakaladığım için çok mutluyum.
Handan
Sevgili psk. Danısman elif işcan kocamıs ile stajım vasıtasıyla tanıstım. Kendısı o kadar içten o kadar verici davrandı ki onun deneyımlerını gozlemlemek ve bunlardan genc bır psıkolog adayı olarak cıkarımlar yapmak benm için oldukça önemliydi. Her gun ayrı bır cabayla bısıler ogrenmem için sagladıgı katkılar goz ardı edılemeyecek kadar degerlı benim için. Kendısınden psıkolojık bır destek almamama ragmen, danısanlarıyla kurdugu samımı ve guclu bag, onlara guven veren tutumu ve saygısıyla meslegınde son derece basarılı buldugum psikolog ablam ve canım arkadasımdır. Kendısıne bu vesıleyle tekrar tesekkur ederım ve basarılarının devamını dılerım...
Psk.Berat Onur TAŞBAŞI
Değerli arkadaşım Elif İşcan Kocamış ile aynı üniversitede uzmanlık yapma vesilesiyle tanışma fırsatım oldu. Kendisi alanında gayet deneyimli ve bilgili olmakla beraber kurduğu insani ilişkilerinde de gayet sıcak ve yakın ilişkiler kurabilmektedir. Psikolog Elif Hanım'ın özellikle nörolojik testler üzerine derin bir bilgi birikimi olduğunu görmekteyim. Aynı zamanda da danışanlarıyla kurabildiğine emin olduğum terapotik bağın da danışanlarının psikoterapi sürecinde çok faydası olacağını düşündüğümden dolayı kendisini tavsiye ediyorum.
ceren
Elif hanıma bir hastasının tavsiyesiyle gittim.Aracı olan kişinin çok memnun olduğuna şahit olmuştum. Kardeşim için daha önceden psikolojik destek amaçlı birkaç uzmana gitmiştik fakat kardeşimin tedaviye ve psikologuna karsı tavrı olumsuzdu.Fakat Elif hanım için durum böyle değildi.Kardeşimle çok olumlu ve faydalı bir tedavi süreci içerisine girdiler ve kendisinin kardeşime çok yardımı oldu.Tedaviyi ve hastasını önemsediğini hissettiren,anlaşıldım duygusunu yaşatan bir danışman kendisi.Kendisine teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
ebru
Elif İşcan ablam olur:) yaslarımız cok yakındır bu nedenle hayatımızın herdonemini yanyana gecirdik üniversite yıllarında uzak kaldık ama hep en yakınımdaydı. ilkogretimin son sınıfında karar vermişti psikolog olmaya ve bence yapabilecegi en iyi mesleklerden birini bulmustu.benim için, her zaman derdimi dinleyen dinlerken de cok etkili tavsiyelerde bulunan birisi oldu.ve bunu artık baskalarına da yapması onlara da bir nevi yol gösterici olması benim için çok gururlandırıcı bi durum.mesleğinde su anda cok iyi bi noktada ve emin adımlarla da ilerlemeye devam ediyor.devamlı kendini geliştiriyor, eğitiyor. ve kardeşi olarak bunun hep böyle devam edecegine garanti verebilirim 🙂
p...
Elif hanımla tanışmamız bundan yaklaşık 1,5 yıl öncesine dayanır.Beni Elif hanıma bir arkadaşım yönlendirdi. Elif Hanımın genç mesleğini seven biri olarak gördüğü için tavsiye ettiğini söyledi. Elif hanıma giderken tereddütlerim vardı hem benden yaşça küçük hemde daha mesleğinde yeni sayılırdı. Birde ben eşimden ayrıldığım dönemde gittiğim için beni anlayabilir mi diye düşünüyordum. İlk görüşmede hala bu düşüncelerim devam ediyordu. Onunla benim yaşadığım sorunlar üzerine yaptığımız seanslarda zaman zaman bu düşüncelerimin canlandığını gördüm taki sonuç aldığımı görene kadar. Çok ciddi depresyon yaşadığım bir dönemi Elif hanım sayesinde atlattım. Şuanda kendimi çok iyi hissediyorum ve arada kontrol seanslarıma gidiyorum. Artık karşıma çıkan sorunlarla nasıl baş edebileceğimi öğrendiğimi düşünüyorum ve Elif hanıma çok teşekkür ediyorum.
DİLEK
Psikolog Elif İŞCAN KOCAMIŞ'a çalıştığım kurumda bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. O, kendisinden çok memnun kaldığını ve özellikle iletişim kurma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağını söyledi. Kendisini bu vesileyle tanıdım. Karşısındakine verdiği güven, rahat tavırları ve sorduğu sorularla kısa sürede üzerimdeki tedirginliği atmamı sağladı ve tedavim için çok olumlu bir giriş yapmış olduk. Sonraki seanslarda ise kendimi daha iyi ifade etmeye ve asıl yaşadığım sorunları paylaşmaya başladım. Tabi bunu kendisinin son derece ilgili ve samimi tavırlarına borçluyum. Ayrıca önerdiği çözüm yolları da son derece akıllıcaydı ve bana çok yararlı oldu. İçtenliği için kendisine sonsuz teşekkürler...
seda
Elif hanimla tanismam cok yakin bir arkadasimin araciligi ile oldu.Kendisi de Elif hanimdan destek alan bir arkadasimdi. Benimde surekli bunalimda olan hallerimi gorunce beni israrla elif hanima yonlendirmek istedi. İlk baslarda redetsemde,arkadasimi kirmamak adina bir gideyim ne olacak diye dusundum ve onyargilarimla Elif hanima gittim. Suanda ise dusuncelerim tam tersi yonde neden bu kadar zaman gitmekten kacmisim hayati yasanmaz kilmisim diye dusunuyorum. Elif hanim tam anlamiyla benim hayata tutunmami sagladi.Kendisi guler yuzlu,anlayisli ve sabirli haliyle bana destek oldu. Hayatimda farkedemedigim noktalari gormemi bana hayati zindan eden dusuncelerle basetmemi sagladi. Onun sayesinde artik daha mutlu ve umutluyum. Kendisine sonsuz tesekkur ederim.
Psk.Gülru TUĞUTLU
Yaklaşık bir buçuk yıldır beraber çalıştığım iş arkadaşım Psikolog Elif İşcan, mesleğinde genç yaşına rağmen oldukça başarılı, öğrenmeye açık, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Kariyerini danışanlarına sürekli daha faydalı olabilmek adına mesleki eğitimlerle güncellemeye adamıştır. Terapötik süreçte kısa süre içinde danışanlar iyilik hallerini bildirmekte ve kendisine gelen teşekkürleri işyerinde sık sık gözlemlemekteyim. Kendisi gerçekçi, samimi, güleryüzlü ve ahlaki değerlerinden ödün vermeyen bir kişilik yapısına sahiptir. İşini çok severek yapan Elif İşcan, danışanlarının, tüm mesleki bilgisini kullanarak, profesyonelce yanlarında olmakta ve gizlilik ilkesine sonuna kadar bağlı kalmaktadır. Bundan sonraki süreçte de kendisine başarılarının devamını diliyorum.
Barış E
Elif hanımla benle benzer sorunlar yaşayan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. önce genç olduğu için tereddüt ettim ancak kendisiyle tanışınca kararımı değiştirip geldiğim için çok memnun oldum. Güleryüzü ve sonsuz anlayışı ile sizle hep arkadaşmış gibi sohpet havasında geçti seanslarımız. soğuk ve asık suratlı diğer meslektaşlarına göre ciddiyetten size sizle dost gibi her zaman. Bunun yanı sıra sorunlara mükemmel bir yaklaşımı var. sorunlara her yönüyle baktığından kısa zamanda doğru tavsiyelerle çok yol aldım. sorunumu her yönüyle dinleyip beni bir müşteri gibi değil bir insan olarak gördüğü için sorunum sanki onun sorunuymuş gibi ele aldı be ben şimdi hayatı çok daha fazla seviyorum. Sonsuz teşekkürler
Ecem P
Merhaba, Elif Hanım'a aile içinde çatışmaların olduğu bir dönemde annemin randevu alması ile gittim. Başta çok ön yargılıydım. Açıkçası saçma buluyordum sorunlarımı bir başkasına anlatmayı ve o kişinin de çözüm bulacağını.. Aklımdaki bu düşüncelerle çıktım yola ve şuan bambaşka bir yerdeyim.. Şimdilerde iyiki gitmişim ve o kapıyı çalmışım diye düşünüyorum 🙂 Şuan kendisiyle seanslarımız devam etmekte ve kendimi bulduğumu düşünüyorum.Sizler de Elif Hanım'ın kapısını mutlaka çalmalısınız 🙂 Tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum..
Psk.Ezgi BAŞARAN
Şafak Hanım'ı uzun yıllardır tanıyorum. Kendisi üniversite yıllarındaki eğitimde oldukça başarılı bir öğrenci olmuş, mezuniyetinin ardından birçok gönüllü projede yer almıştır. Mesleğine saygı duyan ve etik değerlere bağlı olarak çalışan bir kişidir. İsmen oldukça tanınmış kurum ve kuruluşlarda görev almıştır. Kendini geliştirmeye çok açık, dürüst, güleryüzlü ve alanında başarılı bir psikologdur. Uzmanlığını da başarı ile tamamlamış halen alanında eğitimler almaya devam etmektedir. Meslektaşım Şafak Hanım'a meslek hayatında başarılar diliyor ve herkese tavsiye ediyorum.
Psk.İrem ALİŞANOĞLU POLAT
Şafak Ağaca Kemal, danışanlarını iyi analiz ve takip eden, çalıştığı ekolü iyi bilen ve uygulayan, mesleğini etik prensiplerle uygulayan bir meslektaşımdır. Kendisi pek çok donanımlı eğitimden geçmiş ve gördüğü vakalarla deneyim kazanmıştır. Kendis özellike;Dikkat Eksikliği ve Hiperaktifite Bozukluğu, Aile Danışmanlığı, Yeme Bozukluğu, Depresyon, Anksiyete/Kaygı Bozukluğu gibi alanlarda gözüm kapalı danışan yönlendirebileceğim bir meslektaşımdır.
zeliha ilaslı
şafak hanımı bir psikolog olarak görmek beni sonsuz mutlu etti..çünkü çocukluğundan beri insan ilişkilerini araştıran bir kişiliği vardı..günümüz dünyasında ,stres ,mutsuzluk,karamsarlık gibi duygular bizleri tehdit ediyor..böyle durumlarda başta şafak hanım olmak üzere diğer psikologlara danışmak bizleri daha sağlıklı bireyler yapacaktır...şafak hanım fedakar kişiliğiyle danışanlarına yeterli zaman ayırıp onları topluma daha yararlı ,ve bireysel bunalımlarından sıyrılmış kişiler olmalarında yardımcı olacaktır...
İpek ağaca Özger
Merhabalar.. Şafak mesleğini büyük istek ve inançla seçti, çok da doğru bir karar vermiş. Mesleğini severek, özverili, istekli ve keyifle icra ediyor. Yenilikleri takip ediyor ve asla araştırmacı kişiliğinden ödün vermiyor. Yukseklisans eğitimini bitirmek üzere olduğu şu dönemlerde bir uzman psikolog olarak günden güne mesleğinde çok daha iyi yerlere geleceğini, danışanlarina uzmanlık alanı ile ilgili her konuda çok faydalı olacağına eminim. Kardeşim olmasının yanında, iç rahatlığıyla danışanlarımı Şafak'a yönlendiriyorum, geri dönüşlerden ve aldığım sonuçlarından da çok memnunum. Çocuklarda ve yetişkinlerde beslenme alışkanlıklarının değişmesinde ve porsiyon kontrolünü sağlamada kişiler üzerindeki sonuçlar çok etkileyici. strese bağlı yeme durumunun tedavisinde de Şafak'a yönlendirme yapıyorum. Kilo verme programlarında kişinin psikolojik olarak daha rahat olmasının saglanmasinda, çeşitli psikolojik rahatsızlık durumlarinda, gece yeme sendromu yaşayan kişilerde, uyku bozukluğu yaşayan kisilerde, günlük yaşantısını olumsuz etkileyen fobileri olan kişilerde de Psikolog desteği çok önemli. Şafak , bu konulardaki uzmanlığına ve etik çalısmasına; samimiyetini, iyi bir dinleyici olma özelliğini, empati kurmadaki becerisini bilim çerçevesinde ekleyerek danışanlarina olması gereken en iyi desteği sağlıyor. Psikolog Şafak Ağaca'yı uzman arayışında olan/ psikolojik destek almak isteyen/yaşam kalitesini arttirmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.